Windy jasło

Windy jako fragment pionowego transportu

Prace na wysokościach postulują nie tylko specjalistycznego urządzenia, ale też dobrych zabezpieczeń zarówno w odniesieniu do ludzi, jak i produktów. Transport pionowy włącza przeróżnego typu windy. Windy stanowią niezbędne zaopatrzenie przedsiębiorstw, które w profesjonalny sposób trudnią się pokrywaniem dachów lub ich remontowaniem. W zależności od rodzaju mogą udźwignąć od 175 do 250 kilogramów materiałów. 
Przemieszczają się przeważnie z prędkością od 20 do 30 metrów na minutę, osiągając końcową wysokość sięgającą w przybliżeniu 10 metrów. 
Windy mogą być poświęcone do prac wewnętrznych a przy tym zewnętrznych. Niektóre typy zostały urządzone w zabezpieczenie przed przeciążeniem, co zapewnia z jednej strony komfort pracy, z drugiej zaś bezpieczeństwo w trakcie sprawowanych robót. 
Większa część z nich ma przydatny pomost roboczy, co nie tylko umożliwia transport osób,  ale pozwala również na załadowanie materiałów. Używane w transporcie pionowym windy są idealnej jakości i gwarantują bezpieczeństwo.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap